SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
47 673 €
(836 € / m²)
Prodaja
1
1
57 m²
Sheraton Rd.

spalnica1
površina57 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Hurghada Heights

The project is built on a total area of around 6,100 sqm right in the heart of Hurghada’s famous promenade, one of the most vibrant ...

Nadstropje:
1. nadstropje od 5
Starost oglasa: 263 dni
Posodobljeno: 263 dni

Lokacija

Sheraton Rd.
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Podobni oglasi