SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
125 791 €
(1 413 € / m²)
Prodaja
1
1
89 m²
طريق سهل حشيش

spalnica1
površina89 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

🌴 Veranda – Tranquil Living in Sahl Hasheesh
Location: Veranda, Sahl Hasheesh, Hurghada

Welcome to Veranda, a serene and stylish residential communi...

Neopremljen
Starost oglasa: 303 dni
Posodobljeno: 300 dni

Lokacija

طريق سهل حشيش
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Hurghadians Property Development

Hurghadians Property Development

Podobni oglasi