SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
142 649 €
(1 659 € / m²)
Prodaja
1
1
86 m²
ميدان شيري

spalnica1
površina86 m²
kopalnice1

📍 Location: Sahl Hasheesh, Hurghada
Veranda is an elegant residential resort located in the heart of Sahl Hasheesh, one of t...

Neopremljen
Starost oglasa: 330 dni
Posodobljeno: 330 dni

Lokacija

ميدان شيري
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Hurghadians Property Development

Hurghadians Property Development

Podobni oglasi