SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
28 453 €
(452 € / m²)
Prodaja
2
1
63 m²
طريق الغردقه الاسماعليه

spalnica2
površina63 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

aqua infinity resort – unlimited luxury on the red sea shores!

experience luxury in a prime location!
aqua infinity resort is located in al-ahyaa. ...

Nadstropje:
1. nadstropje od 5
Starost oglasa: 429 dni
Posodobljeno: 429 dni

Lokacija

طريق الغردقه الاسماعليه
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

hurghadians property

hurghadians property

Podobni oglasi