SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
149 932 €
(1 293 € / m²)
Prodaja
2
2+
116 m²
طريق سهل حشيش

spalnica2
površina116 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaDa

Opis

il bayou – sahl hasheesh
live in luxury at the heart of sahl hasheesh! nestled between the iconic tropitel and gravity hotels. this exclusive communi...

Nadstropje:
2. nadstropje od 2
Starost oglasa: 430 dni
Posodobljeno: 430 dni

Lokacija

طريق سهل حشيش
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

hurghadians property

hurghadians property

Podobni oglasi