SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
403 473 €
(1 809 € / m²)
Prodaja
3
2+
223 m²
Las Terrenas

spalnica3
površina223 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Apartamento 322 en Balcones del Atlantico - En Venta en Las Terrenas
Descubre este exclusivo apartamento de lujo en venta en el prestigioso complejo ...

Parametri

Ustvarjeno z AI

Moderen slogNaravna svetlobaOpremljenoRazgled

Ostalo
Starost oglasa: 491 dni
Posodobljeno: 86 dni

Lokacija

Las Terrenas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Leo Estate

Podobni oglasi