SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
215 716 €
(2 201 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
98 m²
Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas

spalnicaatypical
površina98 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nestled amidst lush tropical vegetation, this exclusive project offers a serene and natural environment where you can wake up to the sound of birds an...

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 44 dni

Lokacija

Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Patrick Johnston

Podobni oglasi