SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
194 504 €
(1 801 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
108 m²
Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas

spalnicaatypical
površina108 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This plaza is an innovative project currently under construction and centrally located close to the bars, restaurants and services of Las Terrenas. Ju...

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Patrick Johnston

Podobni oglasi