SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
175 633 €
(2 406 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
73 m²
Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas

spalnicaatypical
površina73 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Complex of villas and apartments of innovative design and pioneering. Exclusive area with privileged location in the municipality of Las Terrenas, Sam...

Ostalo
Starost oglasa: 487 dni
Posodobljeno: 487 dni

Lokacija

Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Patrick Johnston

Podobni oglasi