SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
212 711 €
(2 149 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
99 m²
Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas

spalnicaatypical
površina99 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Our project offers a unique combination of European design, efficiency, affordability, and an ideal location near the beautiful beaches of Punta Poppy...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Moderen slogVarovanjeRazgledNaravna svetloba

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 495 dni

Lokacija

Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Patrick Johnston

Podobni oglasi