SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
266 377 €
(2 357 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
113 m²
Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas

spalnicaatypical
površina113 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Manuela Aparthotel is the 6th project of condos by these developers in Las Terrenas, it consists of:● 36 total apartments, distributed in 4 buildings....

Ostalo
Starost oglasa: 493 dni
Posodobljeno: 493 dni

Lokacija

Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Patrick Johnston

Podobni oglasi