SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
322 751 €
(2 464 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
131 m²
Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas

spalnicaatypical
površina131 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Arenas Playa Bonita Residences es un complejo residencial exclusivo compuesto por 8 edificios que se integran armoniosamente con la naturaleza. Situad...

Ostalo
Starost oglasa: 492 dni
Posodobljeno: 492 dni

Lokacija

Las Terrenas - Sánchez, Las Terrenas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Scarlen Ramirez

Podobni oglasi