SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
264 639 €
(2 520 € / m²)
Prodaja
2
2+
105 m²
Las Terrenas

spalnica2
površina105 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Discover this exclusive residential project in Las Terrenas, Samaná, featuring luxury apartments and penthouses just steps from the beach, designed fo...

Ostalo
Starost oglasa: 62 dni
Posodobljeno: 42 dni

Lokacija

Las Terrenas
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Paradise Holiday Real Estate

Podobni oglasi