SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
289 843 €
(3 019 € / m²)
Prodaja
3
2+
96 m²
Higüey

spalnica3
površina96 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Experience Tranquility at East Lagoon Residences, Cap Cana Where Modern Luxury Meets Natural Beauty East Lagoon Residences offers an unparalleled beac...

Ostalo
Starost oglasa: 493 dni
Posodobljeno: 87 dni

Lokacija

Higüey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency | Dominican Republic

Podobni oglasi