SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
161 363 €
(1 855 € / m²)
Prodaja
1
1
87 m²
Higüey

spalnica1
površina87 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Introducing an incredible new development tucked away in Punta Cana's popular Downtown Bavaro neighborhood. This appealing structure provides a mix of...

Ostalo
Starost oglasa: 495 dni
Posodobljeno: 495 dni

Lokacija

Higüey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Prime Realty

Podobni oglasi