SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
235 607 €
(2 839 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
83 m²
Higüey

spalnicaatypical
površina83 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This stunning project consists of a residential development composed of apartment buildings with 1 and 2 bedrooms, as well as an extensive range of am...

Ostalo
Starost oglasa: 494 dni
Posodobljeno: 494 dni

Lokacija

Higüey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Michael Heuser

Podobni oglasi