SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
131 800 €
(16 475 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
8 m²
Higüey

spalnicaatypical
površina8 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ARAYA - APARTMENTS IN PUNTA CANAThis project features 462 apartments divided into 77 three-story buildings. The first phase includes 156 units for sal...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Higüey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

VIA CAPITALE RD

Podobni oglasi