SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
237 903 €
(2 643 € / m²)
Prodaja
2
2+
90 m²
Higüey

spalnica2
površina90 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to the future of luxurious living in the heart of paradise. Nestled along the world-famous eastern coast of the Dominican Republic, our exclus...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Higüey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Prime Realty

Podobni oglasi