SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
350 207 €
(3 400 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
103 m²
Higüey

spalnicaatypical
površina103 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxury Redefined in Cap CanaPositioned just 500 meters from Playa Juanillo, this exclusive development offers effortless access to beaches, golf, and ...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Higüey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Jelena Golubovic

Podobni oglasi