SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
380 675 €
(2 974 € / m²)
Prodaja
2
2+
128 m²
Higüey

spalnica2
površina128 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This contemporary neoclassical project rises within lush tropical landscaping that enhances its elegant, natural character. The five-story building of...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Higüey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Prime Realty

Podobni oglasi