SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
443 805 €
(2 690 € / m²)
Prodaja
2
2+
165 m²
Higüey

spalnica2
površina165 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to a world of refined elegance with an extraordinary new residential development. Ideally located within the ultra-exclusive Cap Cana communit...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Higüey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Prime Realty

Podobni oglasi