SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
260 474 €
(2 285 € / m²)
Prodaja
1
1
114 m²
Higüey

spalnica1
površina114 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to your luxurious new sanctuary! This fabulous 1-bedroom apartment, which is currently under construction, combines modern style with high-qua...

Ostalo
Starost oglasa: 10 dni
Posodobljeno: 10 dni

Lokacija

Higüey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Prime Realty

Podobni oglasi