SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 358 358 €
(6 468 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
210 m²
Higüey

spalnicaatypical
površina210 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This phenomenal 2-bedroom, 2.5-bathroom apartment blends contemporary design with the natural beauty of Cap Cana. Clean lines, organic materials, and ...

opremljeno
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Higüey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Jelena Golubovic

Podobni oglasi