SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
508 603 €
(2 649 € / m²)
Prodaja
2
2+
192 m²
Higüey

spalnica2
površina192 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to the epitome of contemporary elegance intertwined with the beauty of the Caribbean at The Beautiful New Project in Cap Cana, Dominican Repub...

Ostalo
Starost oglasa: 13 dni
Posodobljeno: 13 dni

Lokacija

Higüey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Prime Realty

Podobni oglasi