SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
440 487 €
(2 039 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
216 m²
Higüey

spalnicaatypical
površina216 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to the stunning opportunity to own a luxurious 2-bedroom penthouse currently under construction, crafted to fuse modern sophistication, upscal...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Higüey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Jelena Golubovic

Podobni oglasi