SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
96 227 €
(1 375 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
70 m²
Higüey

spalnicaatypical
površina70 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

A visionary project in Punta Cana, covering more than 70,000 m² betting on the development of a totally rural area but located a few minutes from the ...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Higüey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Lavanda Real Estate

Podobni oglasi