SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
641 840 €
(3 414 € / m²)
Prodaja
2
2+
188 m²
Higüey

spalnica2
površina188 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Indulge in the pinnacle of Caribbean luxury with this fascinating 188.7 m-- (2,029 sq. ft.) apartment, ideally situated in the heart of Cap Cana, the ...

Ostalo
Starost oglasa: 19 dni
Posodobljeno: 19 dni

Lokacija

Higüey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Prime Realty

Podobni oglasi