SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
254 464 €
(2 766 € / m²)
Prodaja
1
1
92 m²
Higüey

spalnica1
površina92 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to your luxury home in the heart of Cap Cana! This majestic 1-bedroom direct ocean-facing condo is located just minutes away from the white sa...

Ostalo
Starost oglasa: 33 dni
Posodobljeno: 24 dni

Lokacija

Higüey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Coldwell Banker Prime Realty

Podobni oglasi