Seznam ponudb
11
11
11
662 210 €
(3 361 € / m²)
Prodaja
1
1
197 m²
Higüey
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
1
površina
197 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Unleash your Inner Luxury Experience: Experience the Splendor of a Stunning Condo in Captivating Cap Cana!
Situated on the second level, this stunni...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
359 dni
Posodobljeno:
355 dni
Prijavi oglas
Lokacija
Higüey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.