SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
199 376 €
(1 994 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
100 m²
Higüey

spalnicaatypical
površina100 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Residential Tourist Project, just a 12-minute walk from the beach.It consists of 2 buildings with 19 units each, totaling 38 one-bedroom apartments. S...

Ostalo
Starost oglasa: 419 dni
Posodobljeno: 373 dni

Lokacija

Higüey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Shereen Miranda Group

Podobni oglasi