SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
632 771 €
(1 748 € / m²)
Prodaja
4
2+
362 m²
Higüey

spalnica4
površina362 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Indulge in five-star living with this high-end apartment, designed for those who seek the best. This luxurious residence boasts a breathtaking pool, r...

Ostalo
Starost oglasa: 410 dni
Posodobljeno: 76 dni

Lokacija

Higüey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

The Agency | Dominican Republic

Podobni oglasi