SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
521 581 €
(3 454 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
151 m²
Higüey

spalnicaatypical
površina151 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to a bold new vision of Caribbean luxury in the heart of Las Iguanas Golf Club. Designed by an award-winning firm, this exceptional community ...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Higüey
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Jelena Golubovic

Podobni oglasi