SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
129 459 €
(1 438 € / m²)
Prodaja
4
1
90 m²
Babory, Žirovnice

spalnica4
površina90 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Domov, kde se sousedé ještě znají jménem.
Hledáte pro svou rodinu bezpečný přístav, kde se nebudete cítit jen jako anonymní číslo v paneláku? Máme p...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Babory, Žirovnice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA - Reality Sedmička - CENTRÁLA - Žďár nad Sázavou

Podobni oglasi