SUPA24
Ostalo; talne ploščice, nujna prenova, naravna svetloba, razgled
Ostalo; nujna prenova, talne ploščice, leseni tramovi
Ostalo; nujna prenova, naravna svetloba
92 470 €
(1 491 € / m²)
Prodaja
2
1
62 m²
Švermova, Vyškov

spalnica2
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji nebytový prostor o výměře 62 m², situovaný v suterénu bytového domu ve vyhledávané a klidné lokali...

Ostalo
Starost oglasa: 335 dni
Posodobljeno: 75 dni

Lokacija

Švermova, Vyškov
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Jan Vystoupil, MRE - JRS real s.r.o.

Podobni oglasi