SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
161 739 €
(2 311 € / m²)
Prodaja
3
1
70 m²
Dolní Jasenka, Vsetín

spalnica3
površina70 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Prodej bytové jednotky o podlahové ploše cca 73 m2 ve 4. patře panelového domu s výtahem. Bytová jednotka prošla částečnou rekonstrukcí, je zde zděné ...

Daljinsko ogrevanje
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Dolní Jasenka, Vsetín

Infrastruktura in storitve v okolici

PROGRESUNION s.r.o.

Robert Kára

Podobni oglasi