SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
328 733 €
(6 088 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
Horní, Vrchlabí

spalnica2
površina54 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletDa
terasaNe

Opis

Na vyhledávané adrese ve Vrchlabí nabízíme ke koupi výjimečný byt 2+kk o podlahové ploše 51 m², který splní očekávání i náročných klientů. Byt se nach...

Parametri

Oprema & lastnosti

Ustvarjeno z AI

Leseni podKuhinjski aparatiVarovanjePo prenoviNaravna svetloba

floor, gas
Starost oglasa: 99 dni
Posodobljeno: 62 dni

Lokacija

Horní, Vrchlabí
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

RK Evropa

Drahuše Třmínková