SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
86 333 €
(1 463 € / m²)
Prodaja
2
1
59 m²
Opavská, Vítkov

spalnica2
površina59 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Exkluzivně nabízíme k prodeji družstevní byt o dispozici 2+1 o podlahové ploše 59 m², který se nachází ve 3. nadzemním podlaží zděného bytového domu v...

Plinsko ogrevanje
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Opavská, Vítkov
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

4fin Reality Better together, a.s.

Kateřina Hylasová

Podobni oglasi