SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
156 272 €
(2 003 € / m²)
Prodaja
3
1
78 m²
Ježkova, Ústí nad Labem

spalnica3
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji prostorný a světlý byt 3+1 o velikosti 78 m² v klidné a vyhledávané části Ústí nad Labem, ulice Ježkova, Severní Terasa. Byt se nac...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Ježkova, Ústí nad Labem
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Andriana Tymková - Bydlení AJA s.r.o. Teplice