SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
115 234 €
(3 032 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Dukelská, Třinec

spalnica2
površina38 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Nabízíme ke koupi byt 2+kk o výměře 38,5 m² v osobním vlastnictví, který se nachází v 6. patře z 6 bytového domu s výtahem na ulici Dukelské v Třinci....

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Dukelská, Třinec
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BO! reality a finance s.r.o.

David Heczko

Podobni oglasi