SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
236 367 €
(3 283 € / m²)
Prodaja
3
1
72 m²
Čeloudova, Třebíč

spalnica3
površina72 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Hledáte byt v nejžádanější lokalitě Třebíče, který si můžete vytvořit přesně podle svých představ? Právě jste ho našli. Nabízíme slunný byt 3+1 o rozl...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Čeloudova, Třebíč
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

RK Real Gold

Mgr. Ivana Fialová

Podobni oglasi