Seznam ponudb
19
19
19
131 361 €
(1 932 € / m²)
Prodaja
2
1
68 m²
Svojsíkova, Teplice
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
Izpostavi
spalnica
2
površina
68 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Prodej bytu 2+1, 68 m Teplice, ul. Svojsíkova
Cena: 3 190 000 Kč
Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+1 a podlahové ploše 68 m, který se nachází ve...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Internet
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zadružno lastništvo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
D - Manj varčna
tip stavbe:
Opečna
Vrsta ogrevanja:
Daljinsko ogrevanje
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
5 dni
Posodobljeno:
5 dni