SUPA24
Ostalo
Kuhinja; kuhinjski aparati, talne ploščice
Spalnica; nujna prenova, talne ploščice
61 303 €
(1 752 € / m²)
Prodaja
1
1
35 m²
Antala Staška, Teplice

spalnica1
površina35 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeDa
stanjeOstalo
kletDa
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji družstevní byt 1+1 ve 3. patře /4. NP/ panelového domu v teplické části Trnovany, ulice Antala Staška.

Neopremljen
Starost oglasa: 85 dni
Posodobljeno: 85 dni

Lokacija

Antala Staška, Teplice
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

Podobni oglasi