SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
67 787 €
(1 356 € / m²)
Prodaja
2
1
50 m²
Svitavy

spalnica2
površina50 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeNovogradnja
kletNe
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji družstevní byt 2+kk o velikosti 50,22 m² (č. 2.05) s balkonem a sklepní kójí v nově vznikajícím bytovém domě na ulici Ottendorferov...

Ostalo
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Svitavy
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

REALMAN REALMAN

Jan Burda - Ing. Mgr. Zuzana Burdová

Podobni oglasi