Seznam ponudb
15
15
15
122 913 €
(2 364 € / m²)
Prodaja
2
1
52 m²
Nádražní, Šternberk
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
Izpostavi
spalnica
2
površina
52 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Hledáte byt s potenciálem ve výborné lokalitě a s možností úpravy dle vlastních představ?
Právě jste ho našli.
Nabízíme k prodeji bytovou jednotku o ...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
G - Izjemno potratna
tip stavbe:
Panelna
Vrsta ogrevanja:
Ostalo
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
4 dni
Posodobljeno:
2 dni
Izpostavi
Prijavi oglas
Lokacija
Nádražní, Šternberk
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.