SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
193 335 €
(2 723 € / m²)
Prodaja
3
1
71 m²
Pražská, Slaný

spalnica3
površina71 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Exkluzivní příležitost koupě bytu 3+1, který se nachází ve čtvrtém nadzemním podlaží bytového domu pro revitalizaci ve Slaném, ul. Pražská s veškerou ...

Daljinsko ogrevanje
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Pražská, Slaný

Infrastruktura in storitve v okolici

Reality for you s.r.o.

Václav Bureš

Podobni oglasi