Seznam ponudb
19
19
19
258 136 €
(4 780 € / m²)
Prodaja
2
1
54 m²
Tyršova, Škvorec
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
Izpostavi
spalnica
2
površina
54 m²
kopalnice
Prevedi v angleščina
Prodej výjimečného mezonetového bytu 2+kk v historickém pivovaru, Škvorec
Nabízíme k prodeji jedinečný mezonetový byt o dispozici 2+kk, situovaný v c...
Prikaži celoten opis
Parametri
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Zasebna
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Ostalo
Energetski razred:
Energetska izkaznica stavbe ocenjuje energijsko učinkovitost na lestvici A–G.
G - Izjemno potratna
tip stavbe:
Opečna
Vrsta ogrevanja:
Plinsko ogrevanje
Prikaži vse parametre
Starost oglasa:
3 dni
Posodobljeno:
3 dni