SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
566 510 €
(4 532 € / m²)
Prodaja
3
1
125 m²
Praha 9

spalnica3
površina125 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeDa
stanjeNovogradnja
kletDa
terasaDa

Opis

Rádi bychom Vám exkluzivně nabídli prodej atraktivního bytu na Praze 9 Jahodnici v rámci nového rezidenčního developerského projektu s názvem U Parku...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Praha 9

Infrastruktura in storitve v okolici

Síť Realit s.r.o.

MBA Daniel Piech

Podobni oglasi