SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
271 450 €
(7 540 € / m²)
Prodaja
1
1
36 m²
Davídkova, Praha 8

spalnica1
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Byt 1+kk s GARÁŽOVÝM STÁNÍM v atraktivní lokalitě na rozmezí kat. území Libeň a Kobylisy. Byt o velikosti 36 m2 je velmi slunný, umístěný ve 4. nadzem...

Ostalo
Starost oglasa: 51 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Davídkova, Praha 8
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

VÝBĚR REALITY, s.r.o.

Ing. Iveta Myslivečková

Podobni oglasi