SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
637 181 €
(8 611 € / m²)
Prodaja
2
1
74 m²
Kochanova, Praha 6

spalnica2
površina74 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjepo prenovi
kletNe
terasaNe

Opis

Prodej krásného kompletně zrekonstruovaného bytu o dispozici 2+kk, který se nachází v lukrativní části Prahy 6 - Břevnov, ulice Kochanova. Celková vým...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Kochanova, Praha 6
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Home Sweet Home real s.r.o.

Ing. Michaela Csizmárová

Podobni oglasi