SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
254 848 €
(5 663 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Tavolníková, Praha 4

spalnica2
površina45 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjePrvotno stanje
kletDa
terasaNe

Opis

Nabízíme k prodeji byt v družstevním vlastnictví, dispozice 2+kk, 45 m2, , 6.patro ze 7, světlý, ve velmi dobrém stavu, ulice Tavolníková, Praha 4Krč,...

Daljinsko ogrevanje
Starost oglasa: 14 dni
Posodobljeno: 13 dni

Lokacija

Tavolníková, Praha 4
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Porta Invest s.r.o.

Vladimír Mádr

Podobni oglasi